Akrep Kadını Kova Erkeği Uyumu
Akrep Burcu Kadını Uyumu

Akrep Kadını Kova Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Kova Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Kova Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Kova Erkeği Uyumu, Akrep kadını Kova erkeği ile anlaşabilir mi? Akrep kadını ile Kova erkeği mutlu olabilir mi? İkisi ne kadar uyumludur? Akrep kadını ve Kova erkeği ilişkisi, Akrep kızı Kova erkeği arkadaşlığı, Akrep kadını Kova Erkeği aşk ve evlilik uyumu nasıldır?

İki burcun birlikteliği kısaca “Çılgınca, sıradışı, kabına sığmaz ve biri pes eder

İki Burcun Astrolojik Özellikleri

Akrep Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto

Kova Erkeği

Grubu: Hava
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Uranüs

Genel özellikleri ile akrep burcu kadını kova erkeği uyumu

Akrep kadını Kova erkeği Özelliklerinin Karşılaştırılması

Akrep Kadını Kısa Özellikleri

 • Ruhsal zekası ve derinliği yüksek
 • Merak ettiği her şeyi çözmeye çalışır, yöntem olarak mantığını, zekasını, doğa üstü güçleri ve ruhsal özelliklerini kullanır
 • Ben” duygusu gizli
 • İnatçı, buyruk kabul etmez
 • Gizemli ve gizli
 • Evcil
 • Yalnız kalmayı sever
 • Sırlarına sadık
 • Tutkulu aşık
 • İstediğini elde eder ve sahiplenir
 • Sahip olduklarını kıskanır

Kova Erkeği Kısa Özellikleri

 • Zeka ve akıl sembolü
 • Merakını gidermek zekasını, aklını ve gerekirse akıl ve mantık dışı yolları araştırıp öğrenir
 • Ben” duygusu açıktır. Aklı ve zekası ile “ben mükemmelim” der.
 • Sosyaldir. Çok sayıda arkadaşı olur
 • Bir konuya odaklanmamışsa yalnız kalmayı çok sevmezler
 • Aşkları ve birliktelikleri olması gerektiği kadardır, abartmazlar.
 • Aşırı kıskanç değillerdir, kendileri özgürlüklerine düşkündür, birlikte oldukları insanları da boğmazlar.

Akrep kadını Kova Erkeği

Akrep Kadını Kova Erkeği Aşk Uyumu

Akrep kadını kova erkeği uyumu kalıcı bir aşk getirebilir mi?

Aşkta derinlik söz konusu olduğunda akrep burcu kadını aradığı derinliği kova burcu erkeğinde asla bulamayacaktır. Kova özgür bir insandır. Bu özgürlüğün sonucu akıl ve zeka ön plana çıkar. Akrep kadınının zekası daha çok içseldir ve ruhuna hitap eder. Kovanın zekası ise dışsaldır topluma hitap eder ama bu hitapta her zaman “ben” vardır. “Ben yaptım, bu benim eserim” gibi.

Akrep kadını için sevgi ruhunda hissedebildiğinde değer kazanır. Sevginin ve aşkın değerini ruhsal hissedişi ile değerlendirir.

Kova erkeği ise sevgiyi ve aşkı aklı ve zekası ile değerlendirir. Aklına ve zekasına uyan her şey uygundur. Ruhsal derinlik aramaz. Ruhsal derinliğe sadece aklı ve zekası ile çözemediği konuları araştırmak için bilgi niteliğinde kullanır.

Akrep Kadını Kova Erkeği İletişim Uyumu

Akrep kadını Kova erkeği uyumu iletişim sorunlarını çözebilir mi?

Akrep burcu kadını ile kova burcu erkeği bu konuda uyumlu hareket edemezler. Her ikisinin de sabit unsur olması bir noktaya kadar anlaşma imkanı sağlasa da Akrep burcu kadınının “gizli ben bilirim” Kova burcu erkeğinin ise “açıktan ben bilirim” yaklaşımları ikisinin çatışma yaşamasına neden olabilir.

Akrep kadını çok konuşmayı sevmez sadece söylemesi gerektiğine inandığı konuları gerektiğinde ve gerektiği kadar söyler. Kova erkeği ise hava gurubunda yer aldığı için zaman zaman geveze olabilir.

Akrep burcu kadını sadece gerektiğinde ve gerektiği için sosyal ortamlarda bulunur. Bunu yapılması gereken bir görev gibi kabul eder. Sınırlarını zorlamak ve kendisini ispatlamak istemedikçe yalnız kalmayı tercih edebilir.

Kova erkeği hava grubunda yer aldığı için arkadaşlara ihtiyaç duyar. Sosyaldir ve çok sayıda arkadaşı olacaktır. Sadece bir konuya yoğun bir ilgi duyduğunda, çözmesi gereken önemli bir problem olduğunda, önemli bir icat yapması gerektiğinde, bilimsel bir konuya odaklandığında tümüyle yalnızlığa gömülebilir. Akrep kadınının özellikleri belli dönemlerinde yalnızlığı gerekli kılarken Kova erkeğini yalnızlığı bir hedefe yoğunlaştığında ortaya çıkar.

Kısacası yalnızlık akrep kadını için ihtiyaç, kova erkeği içinse gerektiğinde yoğunlaşması için zorunluluktur.

Akrep Kadını Kova Erkeği Arkadaşlığı

Akrep kadını Kova erkeği uyumu arkadaş olarak uyumları nasıldır?

Arkadaş olarak akrep kadını ve kova erkeği evlilik uyumundan farklı olarak birbirlerinden bağımsız oldukları için daha iyi anlaşabilirler. Kovanın sıradışı ve kural tanımaz tutumları akrep kadınının kendi kuralları ile yaşama düşüncesi ile örtüşecektir.

Kova teknoloji meraklısıdır, akrep kadını kovanın teknoloji ile ilgili bilgilerinden, kova erkeği de akrep kadınının insanlarla ilgili yaptığı derin analizlerden yararlanır.

Akrep kadını mistik ve madde ötesi konulara ilgi duyduğu için kova erkeğinin de ilgisini çeken bu konularda birlikte araştırma yapabilirler. Akrep kadınında doğal olan bu ilgi Kova erkeğinin merakını gidermek için yaptığı araştırmalarla bilimsel bir boyut kazanacaktır.

Akrep Kadını Kova Erkeği Cinsel Uyum

Akrep kadını Kova erkeği uyumu cinsel yaşantılarını nasıl etkiler?

İki burcun en iyi oldukları noktalardan biridir. Birlikte sınırları zorlamayı çok severler. Kova erkeği zekası ve aklı ile Akrep kadını ise derin tutkusu ve ruhsal enerjisi ile cinselliği yaşamaktan ziyade sınırlarını zorlamayı severler. Sıradanlığı reddebilecek ilginç bir ikili olurlar.

Eğer sadece bu noktaya odaklı iseniz ve kıskançlık krizlerine girmeyecekseniz, uyumsuzluklarınızı gerektiğinde görmezden gelebilecekseniz cinsel uyum sorunu yaşamazsınız.

Akrep Kadını Kova Erkeği Evlilik Uyumu

Akrep kadını kova erkeği uyumu evlilikte mutluluk getirebilir mi?

Akrep kadını için Kova erkeğinin ukalalığı sorun olabilir. Kova erkeği içinse Akrep kadınının kıskançlığı ve her şeyi sezen ruhsal sezgileri sorun oluşturabilir. Sevgi ve aşk bittiğinde sorunsuz bir ilişki yaşamak için gerekli sabrı gösterebilir misiniz? Eğer cevabınız evetse şunlara katlanmanız gerekir

Kova erkeği zaman zaman kapılarını kapatıp araştırdığı bir konuyu çözümlemeden odadan dışarı çıkmaz. Herkesi unutur. Çıktığında nasıl bir insanla karşılaşacağınızı bilemeyebilirsiniz. (Mecaz olarak ta ele alabilirsiniz)

Kova burcu erkeği üzerine odaklandığı bir konu yoksa sosyal ilişkilere ve arkadaşlarına önem verir. Bir gün bir arkadaşı ile başka bir gün diğer arkadaşları ile zaman geçirmek isteyebilir. Bu sizin için gereksiz bir koşuşturma gibi gelebilir.

Akrep burcu kadını birlikte olduğu insanın tüm adımlarını, hareketlerini, sözlerini hiç belli etmeden takip eder. Takıldığı veya zihninde soru işareti oluşturacak bir konu olduğunda, şüphe duyduğunda kıskançlık başını döndürebilir. Takıldığı konuları çözmek için bir dedektif gibi sizi takip edebilir. Sonunda hiç ummadığınız bir anda önünüze öyle şeyler koyar ki kalan hayatınızı sürekli takip ediliyormuş hissi ile geçirebilirsiniz.

Her şey güzel giderken akrep kadını bir anda her şeyden sıkılıp yalnız kalmayı isteyebilir. Kova erkeğini sosyal ortamlara yalnız katılması gerekebilir.

Akrep Kadını Kova Erkeğini Kısıtlayacaktır

Akrep kadını Kova erkeğinin bu kadar özgür bir yaşam sürmesine tahammül edemez. Mutlaka kısıtlama getirmek isteyecektir. Kova da akrep kadınının ruhsal derinliğinde uzun süre kalmasını istemeyebilir.

Bu maddeleri artırabiliriz. Ancak bu ilişkinin güzel yanları da vardır. Birlikte hayatın tüm sınırlarını zorlayabilirsiniz. Sıradanlığı reddedersiniz. Marjinallik ikiniz içinde heyecan demektir. Akrep doğuştan ruhsal derinliğe sahiptir Kova ise bu derinliği keşfetmek için gerektiğinde elinden geleni yapar.

Birlikte eksiklerinizi gidermek için çaba sarfeder. Gerektiği kadar sabırlı olabilirseniz güzel diyemem ama kesinlikle sıradışı ve farklı bir birliktelik olur.

Güneş burcu insanın her özelliğine hakim değildir. “Ben kovayım ama böyle değilim” diyorsanız o özelliğinizle ilgili ev konumu kova burcunda değildir. 12 Ev olduğunu ve her evin farklı özellikleri yönettiğini unutmayın.

 

İlgili Konular:

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Burç Uyumu – Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz, Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Kova Erkeği Uyumu

www.akreportal.com.tr

Son Güncelleme Akrep

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir