Akrep Burcu Kadını Özellikleri - Tüm Yönleriyle Akrep Kadını
Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Detaylı ve Tüm Ayrıntılarıyla Genel Özellikleri

Akrep burcu kadını, kısaca en belirgin özellikleri

 • Sahiplenicidir
 • Kıskançtır
 • Eşini kimse ile paylaşmayı istemez.
 • Doyumsuzdur, hayatı doya doya yaşatır.
 • Durağanlığı ve tekdüzeliği sezmez. Her gününüz farklı geçebilir.
 • Farklıdır, gizemlidir, sürprizlerle doludur.
 • Bazen patlamaya hazır bir volkan, bazen kollarında ağlayan bir pınar gibidir.
 • Sahip olduğu herşeye sıkıca bağlıdır, değiştirmez müdahale edene de haddini bildirir.

Akrep Burcu Kadını Özellikleri ile Sıradan Bir Kadın Değildir

Başlığı çok iddialı bulmuşsanız önce hafif bir girişle başlayalım. Nasıl bir kadındır Akrep Burcu Kadını?

Akrep burcu kadını derin ve insanı içine çeken gizemli bir güzelliktir. Hafif “izin verdiğim sınırları aşarsan yakarım” tarzı edaları ile insanı ister istemez dikkatli adım atmak zorunda bırakan bir kadındır. Her şeye rağmen bu hayatta görüp görebileceğiniz en ideal kadın tipidir. Size acısı ve tatlısıyla hayatın tüm renklerini yaşatacağından kuşkunuz olmasın.

O Tüm Özellikleri ile Gerçek Bir Kadındır

Akrep burcu kadını özellikleri gözlerindeki çekim gücü!

Bir akrep burcu kadını görürseniz, hiçbir şey yapmadan sadece gözlerinin içine bakın. Arkanıza yaslanın ve gözlerinin içindeki enerjiye yoğunlaşın. Gözleri sizinle temas kurduğu anda neler hissedeceğinize dikkat edin. Hissettiğiniz o yoğun duyguyu kaç kadında hissedebilirsiniz? O size gözleri ile öyle bir bakar ki O’nu tüm benliğinizle hissedebilirsiniz.

Akrep kadını bakışları ile içinizin titremesine neden olabilir. Akrep burcu kadını ile göz göze geldiğinizde bakışları kalbinize ilerleyen bir sıcaklık meydana getirir. Mıknatıs gibi, ya bakışlarınızı kaçırmak zorunda kalırsınız ya da çekim gücüne kapılıp gözlerinin içinde kendinizi kaybedersiniz. Ya çok itilir ya da çekilirsiniz.

Akrep burcu kadını genel özellikleri

Akrep Burcu Kadını Kişisel ve Genel Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Özellikleri ile Nasıl Bir Kadındır?

Sözünü Asla Sakınmaz

Akrep burcu kadını tümüyle kendine hastır. Onu diğer kadınlarla kıyaslamaya kalkarak hareket ederseniz çok sert tepkilere maruz kalabilirsiniz. Akrep kadını sözünü asla sakınmaz. Eğer bir konuda onun fikrini sormuşsanız alacağınız cevabın sizi incitip incitmeyeceği ile pek ilgilenmez. Siz sorarsanız o ne olduğunu doğrudan yüzünüze karşı söyler. “Seni iğrenç göstermiş”, “Bu sana hiç olmamış”, “Bugün çok berbat görünüyorsun” bu ve benzeri sözler akrep burcu etkisi altında bulunan bir kadına aittir.

Peki akrep kadını neden bu şekilde davranır?

Kimseye ihtiyacı yoktur. Hayata tek başına tutunabilecek tiplerdendir. Kimsenin kendisini pohpohlamasına ihtiyaç duymaz. Egosu üst seviyelerdedir. Kimseye ihtiyaç duymadığı gibi başkalarına söyleyeceği güzel sözler karşısında alacağı teşekkürlere ve ezbere söylenen sahte sözlere de ihtiyaç duymaz.

Kişisel özellikleri O’nu kendisine mahkum eder, O’da başkalarına boyun eğmeden yaşamanın yollarını arar. Gerçek olanı tüm çıplaklığı ile herkese gösterir çünkü taktir edilmeye, iltifata ve beğeniye ihtiyaç duymaz. (Alkışa gerek yok, bilinmesi yeterli)

Akrep kadını özellikleri

Akrep Burcu Kadınını Farklı Kılan Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu kadını özellikleri ve farklılıkları

Kişiye göre değişebilir ancak tanıdıkça hak vereceğiniz bir gerçek vardır. Akrep burcu kadını Zodyak’ın en çekici ve derin kadınıdır. Çekiciliği akrep kadınının en belirgin özellikleri arasında yer alır. O derin bir denizi andırır. Baktıkça derinlere inersiniz, derinlerde daha yoğun güzellikler keşfedersiniz. Ancak bu derin çekicilik diğer hiçbir güzelliğe benzemez. Onu farklı kılan bu çekiciliğinin ve derinliğinin aynı zamanda zehirli bir iğne barındırıyor olmasıdır.

Akrep erkekleri gibi akrep kadınları da manyetik bir çekim alanına sahiptirler. Onu gördüğünüz anda kendinizi ona doğru gitmekten alıkoyamazsınız. Üstüne bir de gözleri ile temas kurmuşsanız artık akrep kadınının girdabına kapılmışsınız demektir.

Bir akrep burcu kadını sizden hoşlanmış ve yanınıza bir kedi gibi sokulmuşsa Onu asla hafife almayın. Onun sizin yanınıza gelmesi kendini size teslim ettiği veya teslim edeceği anlamına gelmez. Sözleriniz veya davranışlarınızla değil düşünceleriniz veya hislerinizle Onun istemediği bir şeylere tenezzül ederseniz sizi çarpması kaçınılmazdır.

Evet çarpmaktan bahsediyorum. Bir akrep burcu kadınının insanı terslemesi ile elektrik akımına kapılıp çarpılmak arasında çok fazla bir fark yoktur. Bir anda neye uğradığınızı şaşırabilirsiniz. Diğer burçlar “acaba kırar mıyım, yanlış anlaşılır mıyım” gibi şeyler düşünebilir akrep kadınlarında bu düşünce yoktur. Anında elektriği verebilirler. Zor ulaşılabilir oluşu akrep kadınının en belirgin özellikleri arasında yer alır.

Akrep Burcu Kadını Özellikleri ve Tercihleri

Akrep burcu kadını özellikleri, tercihlerine nasıl yansır?

Akrep kadınları için yaşam seçilmiş ve üzerinde yürünen yollarla doludur. Akrep kadını bir yolu tercih edip üzerinde yürümeye başlamışsa onun için artık başka bir alternatif yoktur. Akrep burcu sabit bir burçtur ama yapılan en büyük hata bu sabitliğin her konuda olduğunun düşünülmesidir. Akrepler için sabitlik büyük oranda tercihleri ile ilgilidir. Seçip yürüdüğü yol onun için seçilmiş sabit bir değerdir. Akrep burcu kadını sizi tercih edip aynı yolda yürümeye karar vermişse bu onun için sabit kalması gereken bir değerdir.

Tercihlerine saygı duyulmaması veya kurallara uyulmaması karşısında bir akrep burcu kadınının nasıl bir canavara dönüştüğünü daha önce hiç gördünüz mü? Hiç görmemenizi tavsiye ederim. Eğer bir akrep burcu kadını ile birlikte yürümeye karar vermişseniz başka bir yola dönüp bakmayın demiyorum, bunu aklınızdan dahi geçirmeyin. Akrep kadını görüp görebileceğiniz en onurlu kadınlardan biridir. Böyle bir şeyin düşünüldüğünü anlaması bile onun için yeterlidir. Onuruna verdiği önem akrep kadının en önde gelen özellikleri arasındadır.

Akrep burcu kadını kendine güveni tam olan bir kadındır. Hisleri ile yaşar, derin duygulara sahiptir. Yaşamı ve değerleri O’nun için ne pahasına olursa olsun korunması gerekenlerin başında gelir. Bu yönleri ile zor insanlar olarak bilinirler. Evet gerçekten de öyledirler. Ancak kiminle birlikte olduğunuzu bilir ve ona göre hareket ederseniz hayatınızın nasıl doyumsuz bir hale geldiğini de görebilirsiniz.

Akrep burcu kadını özellikleri, akrep burcu kadını nasıl bir kadındır

AKREP BURCU KADINI SIRADAN BİR KADIN DEĞİLDİR

Birlikte olmaya karar verdiğiniz kadın bir akrep burcu kadını ise yapacağınız ilk iş onu tanımak olmalıdır. Tanımak diyorum ama bu faaliyet tümüyle sizi ona tanıtmaya yetmeyebilir. Özellikle bir akrep erkeği değilseniz.

Akrep burcu insanlarını kısaca şu şekilde tarif etmeye çalışayım. Akrep burcu = Bir ip fabrikasındaki iplerin tümünün birbirine dolandığını ve kısa sürede herşeyin eski haline getirilmesi gerektiğini düşünün. İşte bu karmaşada oturup sakin sakin çayını yudumlayan ve manzarayı keyifle izleyen biri varsa o akrep burcudur.

AKREP BURCU KADINI İNATÇIDIR

Akrep burcu kadını özellikleri ve inatçılığı

Akrep burcu kadını görebileceğiniz en inatçı kadınlardan biridir. Ama merak etmeyin eğer birlikte iseniz bu inadını sizi kaybetmeme ve başkalarına kaptırmama konusunda da gösterirler. Demiştim ya eğer bir yol tercihinde bulunmuşlarsa onlar için geri dönüş zor olur. Beyinlerindeki her bir kablo bağlanmak için bir başka kablo arar, bulduklarında gevşeme olmaması için çok sıkı bağlarlar.

En küçük bir sarsıntıda kopmasınlar diye. Bu yaklaşım onları her konuda inatçı yapar. Onlarla sakın herhangi bir konuda inatlaşmaya girişmeyin. Belki sizin için çok basit, üzerinde durmaya bile değmeyecek bir konuda O, öyle bir inatlaşma yarışına girer ki sonunda kendinizi büyük bir meydan savaşı içerisinde bulabilirsiniz. Çok saçma ve abartılı mı geldi? Deneyin ve görün.

Akrep burcu kadınları için yaşam hedef tespiti ve hedefe odaklanmalarla doludur. Kendisi için bir hedef belirler ve o hedefe kilitlenir. Kablo örneğini bu konuda da düşünebilirsiniz. Hedefine ulaşmadan o kabloyu yerinden sökmeye çalışmak onun canını almaya çalışmak gibidir. Etrafınızda tanıdığınız akrep burcu kadını varsa bilirsiniz, bir hedefe kilitlenmişlerse çok soğuk, donuk, cesur ve korkusuz olurlar. Hatta bu zaman zaman insanlara ürkütücü bile gelebilir.

Kilit Noktası, Gerçekten İstemek

Akrep burcu kadını özelikleri ve ne istediğini bilmek

Akrep burcu kadını için akrep erkeklerinde olduğu gibi temel nokta gerçekten istemektir. İstemek diyorum, istiyor görünmek değil. Akrep insanlarını güçlü yapan sihirli formülden bahsediyorum. Tutkuyla istemek! İnsanların büyük kısmı yaşamlarının nerede ise tamamına yakınını, başkaları için yaşarlar. Başkalarının istekleri doğrultusunda bir yaşam sürerler.

Akrep kadını ise bu konuda çok samimidir ve bu başkalarına anlamsız gelebilir. Bir şeyi istiyorsa bu konuda samimidir. Elde etmek ve başarmak için de aynı samimiyeti gösterir. “başkaları ne der, aman görmesinler, ne düşünürler” bu sözler tanıdık gelmiştir. Akrep kadınını diğerlerinden farklı kılan bu ve benzer sözlere değer vermemesidir.

aşk hayatı

Akrep Burcu Kadını Özellikleri ve Aşk Hayatı

Akrep burcu kadını özellikleri, aşk hayatını nasıl etkiler? Aşk yaşamında akrep kadını nasıldır?

Eminim şu tabiri çok uçuk bulacaksınız “Akrep burcu kadını! evet, gökyüzünden dünyaya gönderilmiş bir ateş parçası” Yazarken üzerinde biraz düşündüm fazla mı abartıyorum diye ama şu an tarif edebilecek başka bir tanım bulamadım. Ama biraz daha hafif olması için şunu deneyebiliriz “akrep burcu kadını, dondurma yerken soğuktan diliniz yanar ya işte öyle bir şey” Öncekini beğenmeyenler bunu alabilirler.

Hiçbir kadın sizi bir akrep burcu kadını kadar derinden etkileyemez. Sadece göz teması ile aşık olabileceğiniz bir kadındır. Gözler ve yüz öyle bir manyetik çekim oluştururlar ki uzak kalamazsınız. İçinize inen sıcaklığı, akrep kadınının içindekinin ancak onda biri olabilir. Böyle bir yaratık olamaz diyebileceğiniz kadınlardandır.

Aşkın çekiciliği, cazibesi ve gizemini en güzel taşıyan kadındır akrep burcu kadını. Etrafında dönen ateş çemberine bir kez girmişseniz artık oradan çıkışınız sadece O’nun isteği ile olabilir. Onunla eşdeğer değilseniz eninde sonunda çıkarılırsınız ama siz istediğinizde değil sadece o izin verdiğinde. O çemberde kaldığınız sürece yanar ve yakılırsınız. Fırtınalı gecelerden, durgun denizlere, derin tutkulardan, yoğun duygulara girer çıkarsınız.

Bu yoğunluğu kaldırabilecek kapasiteye sahip değilseniz çemberden dışarı atıldığınızda uzun süre kendinize gelemeyeceğinize ve “bir daha akrep burcu kadını mı” diyeceğinize emin olabilirsiniz.

AKREP BURCU KADINI BELİRGİN ÖZELLİKLERİ İLE SEVGİDEN DE ÖTEDİR

Akrep burcu kadını özellikleri ve sevginin ötesine geçiş

Akrep burcu kadını sadece sevmez. Vahşi bir şekilde sever. Akrep kadınının aşk ve sevgisini tarif etmek için şu ifadeyi kullanabiliriz “O kadar vahşi bir tutkuya ve derin bir aşka sahip ki içimde ona karşı bir ürperti ve korku belirdi” Eğer bir kadın ile birlikte iken bu sözleri söylüyorsanız emin olun o bir akrep kadını veya akrep etkisi taşıyan bir kadındır. Bu tip bir kadının sevdiği insan için yapmayacağı bir fedakarlık yoktur. Sevgisi vahşetine denk gelecek şekilde özverili, tutku ve aşk doludur.

Yeterince korkmadınız mı? O zaman biraz daha zorlayalım. Bir akrep burcu kadını size aşık olmuşsa, siz de ona aşık olursunuz. Olmak zorundasınız. Bu tabloyu zihninizde şu şekilde canlandırın. “Sizi kalın zincirlerle bağlar, dışarı çıkarken zincirin diğer ucunu kendisine, evde iken direğe bağlar” Siz aslında onun için her zaman elinin altında bulunması gereken bir kedi yavrusu oluverirsiniz. Eğer arada bir kükremeyi de bilmiyorsanız bu betimlemeden asla kurtulamazsınız.

Zaman zaman kükreyin ki hayatına renk katın. Akrep burcu kadını zor olanı sever, artık ona aitseniz onu zorlamayı da bilmelisiniz. Hiçbir akrep burcu sürekli durgun sularda yüzmeyi sevmez. Zaman zaman bir tepenin üzerinde oturmuş çakan şimşekleri izlemek, zaman zamanda fırtınalı havada yüzmek isteyecektir. Enerjisi onu farklı atmosferlere girmeye zorlayacak kadar yoğun ve ilginçtir.

ilişkileri

Akrep Burcu Kadını Özellikleri ve İlişkileri

Akrep kadını özellikleri ilişkilerine nasıl yansır?

Akrep burcu kadını ilişkilerinde de son derece tutucudur. Onun için çok az sayıda samimi ve gerçek arkadaş vardır. Diğerleri ise sıkıldığında birlikte olabilecekleridir. Akrep kadını, akrep erkeği gibi yalnızlığı sever. O nedenle çok fazla arkadaşa ihtiyacı yoktur. Ancak sıkıldığında veya çalıştığı iş gereği sosyal çevreye girdiğinde seçiciliğini devam ettirir. Akrepler için yaşam tekdüze seyreder. Gerekli olanlar ve gerekli olmayanlar. Yani akrep kadını için ya gerekli olansınızdır ya da gereksiz olan. Bakış açısı bu olunca soğukluk ve donukluk tüm ilişkilerine de yansır.

Ancak samimidir, sözünün arkasında durur, gerçekçidir. Laubaliliğe tahammülü asla yoktur. Ağzından bir söz çıkmışsa mutlaka yapar ve arkadaşı için gözünü hiçbir şeylerden sakınmaz. Az ve öz sayıdaki arkadaşları bunun o yönünü bildikleri için gözlerinde her zaman saygın bir yere sahiptirler.
Aileleri ile bağları aldığı ev etkilerine göre değişebilir ancak pek sıkı olmayabilir.

Akrep kadınları için önemli olan özgür olabilmeleridir. Bu özgürlük olduğu sürece ve hayatta herkes görevini yerine getirdiği sürece herkes hakettiği değeri mutlaka alır. Değer en olmadık anda ve hiç kimsede “değer ölçüsü” kalmadığında akrep için ölüm kalım meselesi haline gelebilir. Arayıp sormaz, unutur, hatırlamaz ama hiç kimsenin sevdiklerini değersizleştirmesine de izin vermez.

Akrabaları veya diğer zevatlar akrep burcu kadını için diğerlerinden pek farklı değillerdir. Onun için a kişisi veya b kişisi olmaları dışında gerçekten akraba olduklarını gösterenler ve göstermeyenler şeklinde ikiye ayrılırlar. Akrep kadınları, akrep burcunun temel prensibini ilke edinirler; “Bana yaşattığın kadarını sen de yaşarsın” akrep burcu kadını için ilişkileri şu sözle özetleyelim; kim sevmişse sever, kim uzak durmuşsa uzak durur.

Akrep Burcu Kadını Özellikleri ve Cinsel Yaşamı

Akrep burcu kadını özellikleri ile cinsel yaşamı nasıl tanımlanabilir?

Bu konu başlığını nerede okursanız okuyun yaşamadıkça asla bilemeyeceğiniz bir şeydir bu. Akrep burcu kadınları yukarıda kullandığım “Gökten Düşmüş Ateş Parçası” ifadesinin tam karşılığıdırlar. Bu tanımlama bu konuya daha uygun oldu. Evet içinize bir ateş gibi düşebilecek bir parçadır. Ne demek istediğimi yaşamadan anlamak isterseniz ilk fırsatta bir resim atölyesinde bir ressamı yağlı boya tablo yaparken izlemeye gidin. Ressamın o tabloyu ateşle yaptığını hayal edin.

Akrep burcu kadını = ateşle yoğrulmuş bir sanat eseri gibidir.

Akrep burcu kadını şehvet ve arzuların bina ettiği içi enerjiyle doldurulmuş bir kadın gibidir. Hayatının temel direklerinden biri cinsellik üzerine kurulu bir kadından bahsediyoruz. Eksik kalacak bu direk tüm hayatının üzerinize çökmesine sebep olabilecek kadar değer verdiği bir direktir.

cinsel yaşamı ve para

Akrep Burcu Kadını ve Para

Akrep kadını özellikleri ve para yönetimi

Hayatı gizemlerle dolu akrep kadınının parasal harcamaları konusunda da çok fazla bilgiye sahip olamayabilirsiniz. Akrep burcu kadını için para yaşam kalitesini artırmak için olması gereken bir unsurdur. İçinde rahat edebileceği elbiseler, eğlenmek istediğinde gidebileceği yerler, almak istediği takılar, parfümler, süs eşyaları, evini donatmak için alacağı eşyalar ve içinde barınabileceği bir ev.. İşte akrep kadını için paranın anlamı ve değeri…

Akrep burcu kadınları paralarını nasıl değerlendireceklerini iyi bilirler.

Temel ilke “Gerekli olan gerektiği kadar” para ve harcama konusunda da geçerlidir. Mutlaka alması gerektiğine inandığı bir şeyi alır ama fazlasını gerekli görmez. Elinde lüks bir deri çanta ile onu gördüğünüzde “ne kadar da müsrif bir kadın” diyebilirsiniz. Onun için bunun hiçbir değeri yoktur. Bir gün sonra beğenmeyip çöpe de atabilir, bir arkadaşına hediye de edebilir. Harcadığı parayı dert etmez çünkü istediği, o eşyayı eline almaktı ve aldı. Kendisini zor durumda bırakacak harcamalar yapmayacaktır.

Akrep Burcu Kadını ve Kariyer

Akrep burcu kadını özellikleri kariyerini nasıl etkiler? Hangi meslekler uzmanlık alanına girer?

Akrep burcu kadını yetenekli bir kadındır ve geniş ilgi alanı nedeniyle hemen her alanda başarılı olabilir. Ancak ağırlıklı olarak ciddiyetini ve soğukkanlılığını kullanabileceği iş kollarını tercih eder. Bakışları ile insanın iç dünyasını okuyabilen yeteneği onu iyi bir psikolog veya psikiyatrist yapabilir. Veya “Herkes hak ettiğini mutlaka çekmeli” ilkesinden dolayı doğuştan sahip olduğu dedektiflik yeteneği ile iyi bir dedektif veya polis olabilir.

Analitik yetenekleri sayesinde tıp ve bilim alanlarında kendisini geliştirebilir. İyi bir stratejist ve politikacı olabilir. İnsanların iç dünyalarını çok iyi bildiği için algı yönetimleri alanında çok başarılı olabilir. Kimin hangi alanda ne kadar başarılı olabileceğini çok kısa sürede anlayabildiği için çok iyi bir insan kaynakları uzmanı olabilir.

Akrep burcu kadını yeteneklerini keşfetmişse girdiği iş alanında mutlaka perde arkasının yöneticisi olarak rol alacaktır. Birçoğu doğrudan yönetici olmayı istemese de duruş ve tavırları onları çalışma ortamında yönetici koltuğuna oturmalarına neden olabilir. Bu durumda bile herkesle doğrudan muhatap olmak yerine arka planda analitik bir organizasyonun baş rol oyuncusu gibi davranabilir.

İster akrep kadını olsun ister akrep erkeği eğer bir iş alanında yönetici olmuşsa çalışanlar için sıkıntılı bir süreç işlemeye başlayabilir. Çünkü akrepler kuralcı insanlardır ve neyin yapılıp neyin yapılmaması gerektiğini çok iyi bilirler. Kuralları belirleyip uygulanmasını isterler. Kuralların esnetilmesine tahammül edemezler. Bunu kendilerine yönelen bir tehdit olarak görürler.

Akrep burcu kadını aile yaşamı

Akrep Burcu Kadını ve Aile Yaşamı

Aile yaşamında akrep burcu kadını özellikleri nasıl ön plana çıkar?

Akrep kadınları için aile kutsal bir kurumdur. Evlendiği insan ve içinde yaşayanlar da ne pahasına olursa olsun bir bütünün parçaları olarak kalması gerekenlerdir. Akrep kadınları yaşadıkları aile düzenini yaşamlarının bir parçası olarak kabul ettikleri için düzenin sağlanması için kurallar koyarlar. Bu kurallar mutlaka uyulması gereken kurallardır ve herkesin aile içerisinde bir rolü vardır. Bu roller belirgin bir şekilde ortaya konulur ve kurallar esnetilmez.

Akrep burcu kadını, aile bireylerinin başarısını koyduğu kuralların bir sonucu olarak gördüğü için büyük bir taktirle karşılar ve mutlaka onurlandırır. Eşini ailenin en değerli üyesi olarak kabul eder. Kurallara uyulduğu sürece mükemmel bir anne olacaktır. Ancak kuralları zorlamanın sonu akrep kadını için kaçınılmaz bir baskıdır.

Akrep Burcu Kadını ve Sağlık

En belirgin özellikleri, Ben kendimi iyileştirebilirim!

Akrep insanlarının sağlık konusundaki yaklaşımları hemen hemen aynıdır “Bana bir şey olmaz, olursa da iç enerjimle iyileştirebilirim” Bu konuda kendilerine o kadar güvenirler ki gerçekten hasta olduklarında çok asabi ve gergin bir ruh haline bürünebilirler. Gerginliklerinin sebebi, zayıf düşmelerinden kaynaklanır. Akrep etkisi altında bulunan insanlar gerçekten hem bedenen hem de ruhen çok sağlam bir yapıya sahiptirler. Bu durum onların sağlık konusunda kayıtsız kalmalarına sebep olsa da zaman geçtikçe kendilerinin de hasta olabileceklerini kabullenir ve tedbir almaya başlarlar.

Sağlık konusundaki kayıtsızlıkları aile içerisinde geçerli değildir. Korumakla yükümlü oldukları insanlar üzerinde çok titiz ve baskıcı bir yapıya bürünebilirler. En çok dikkat etmeleri gereken noktalar, solunum sistemleri ve üreme organlarıdır. Grip olmak akrep kadınları için de kaçınılmaz bir felaket gibidir. Bünyeleri ne kadar dayanıklı olursa olsun onları yatağa düşüren en kritik noktadır diyebiliriz.

Akrep Burcu Kadını ve Giyim Tarzı Özellikleri

Akrep burcu kadını özellikleri giyim tarzına nasıl yansır?

Siyah ve kırmızı tonlar akrep burcu kadını için benzersiz bir uyum sunar. Kendisini en iyi tarif edebileceği, gizemini yansıtabileceği renk ikilisi siyah ve kırmızı dır. Tümüyle siyah veya kırmızıyla birlikte sunulan kıyafetler akrep kadınının asla hayır diyemeyeceği bir giyim tarzıdır.

Akrep burcu kadını gözlerini keşfetmişse gözlerini ön plana çıkartan bir makyajla birlikte siyah kıyafetler içerisinde muhteşem bir görünüşe bürünürler. Giyim tarzı için şu ifade hiç te yanlış olmaz “Akrep kadınları sezgisel bir giyim tarzına sahiptirler” Evet akrep kadınları giyinmezler, sezgileri ile kıyafetlerini seçerler. Seçtikleri kıyafetlerde aslında başkalarının beğenmesini istedikleri kıyafetler değildir, kendisini yansıtmak istediği kıyafetlerdir.

Bir akrep burcu kadını birini baştan çıkarmayı aklına koymuşsa bunun için nasıl giyinmesi gerektiğini de çok iyi bilir. Üzerine ne giyinirse giyinsin, odak noktası ruhsal gücünü yansıtan gözleridir.

Akrep burcu kadını kıyafetini gözleri ile bütünleştirir ve ruhuyla kuşatır.

Akrep burcu kadını kıskanç mıdır?

Akrep Burcu Kadınının Sevdiğini Nasıl Anlarım? Kıskançtır!

Akrep burcu kadınının seni sevdiğini anlamanın en kolay yolu, kıskançlığıdır. Eğer bir akrep burcu kadını ile birlikte isen ve seni kıskanıyorsa seni seviyor demektir. Sahip olduğu herşeyi kıskanma eğiliminde olan akrepler işin içerisine bir de sevgi girince kıskançlıkta zirve yaparlar.

Hatta kıskançlık öyle bir boyuta ulaşabilir ki aldığınız her nefesi kontrol etmek zorunda kalabilirsiniz. Kıskanmıyorsa, sevmiyordur. Hatta siz neden hala bir akrep burcu kadını ile birliktesiniz onu sorgulayabilirsiniz.

Akrep Burcu Kadınları Aldatır mı?

Akrep kadını özellikleri aldatmasına imkan tanır mı?

Akreplerin temel hayat prensipleri “Kısasa Kısas”tır. Gerçekten seven hiçbir insan böyle bir şey yapmaz. Ama eğer siz bir akrep burcu kadını ile birlikte olduğunuz halde onu aldatmışsanız ve öfkesini kontrol edebiliyorsa önce sizden intikam almak için sizi aldatır sonra da size hayatı zindan eder. Aldatma gibi birlikteliği hiçe sayan onursuzluk eylemi dışında bir akrep burcu kadını gerçekten sevdiği bir insanı asla aldatmayacaktır.

Bu konuda doğum haritanızda evleri dikkatli incelemeniz gerekir bu konuda eğilim veren 12. Ev terazi ve 7. Ev ikizler etkisi gibi etkiler her insanı zorlayabilir.

Akrep Burcu Kadınını Nasıl Etkileyebilirim?

Bir akrep burcu kadınını etkilemenin en iyi yolu, karizmatik ve gizemli bir kişilik sahibi olmaktır. Yapmacık olmayan, ruhuyla bütünleşmiş ağırbaşlı, laubalilikten uzak ama nerede ve nasıl güleceğini bilen erkeklerden hoşlanırlar. Bununla birlikte güvenilir, dürüst, attığı adımın farkında olan, soğukkanlı, cesur ve farklı çizgiye sahip tüm erkekler akrep burcu kadınının ilgi alanına girer.

Akrep burcu kadınına alınabilecek hediyeler

Akrep Burcu Kadını için ne tür Hediyeler Almalıyım?

Akrep kadını ne sever? Ne ister? Akrep burcu kadınını mutlu etmek için ne yapmalıyım?

Akrep burcu kadını ne sever, ne ister? Akrep kadını sizi gerçekten sevmişse başka bir şey istemez. Sevdiği insanla birlikte olmak Onun için en büyük mutluluktur. Onun ruhu ve kalbiyle birlikte olduğunuz sürece mutlu olur. Onunla birlikte paylaşacağınız her şey akrep kadınını mutlu edecektir.

Akrep burcu kadınları hangi hediyelerden hoşlanır? 

Kendisi gibi farklı çizgilere sahip her şey akrep burcu kadını için ideal bir hediyedir. Siyah ve kırmızı ile bu renklerin pastel tonlarında kıyafetler, takılar, kaliteli elektronik eşyalar, siyah ve koyu kahve tonlarında deri kaplı ev eşyaları, oyun konsolları, psikolojik ve gerilim filmleri, hobilerine yönelik hediyeler, egzotik bir yere tatil ve almak isteyip te alamadığı sürprizler.

Çiçeklerden anemon çiçeği, gardenya, orman gülleri, kaktüs türleri, hanımeli, funda çiçeği, karagözlü susans akrep kadınının sevdiği türler arasındadır.

Akrep Burcu Kadını ile Mutlu Olabilir miyim?

Akrep kadını özellikleri mutlu olmanızı sağlayabilir mi?

O seninle mutlu olursa, seni de mutlu edeceğine emin olabilirsin. İkili ilişkiler bencillikten uzak olduğu sürece herkesle mutlu olunur ama yazıda belirttiğim noktalara dikkat edilir; samimiyet ve dürüstlükten taviz verilmezse, içten duyulan bir sevgi ile herkesle mutlu olunur.

Akrep burcu kadınının farkı, her şeyin bir fazlasını karşısındakine de yansıtır. Bu akreplerin genelinde var olan bir şeydir. Üzülürse daha fazla üzer, sevinirse daha fazla sevindirir. Hiçbir şeyi karşılıksız bırakmaz.

Akrep Burcu Kadını Özellikleri Kısaca

Kısaca Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Kısaca konuyu özetleyecek olursak şu ifade sonuç için güzel bir cümle olabilir “Bir akrep burcu kadınına aşık olmuşsanız; Sonuçta, ya O sizi evcilleştirir, Ya da siz O’nu. Ama her iki durumda da akrep burcu kadınının istediği kıvama gelirsiniz” bunun aksi bir durum sürekli çatışmalar ve savaş demektir ki böyle bir manzarayı sevebilecek kaç kişi olabilir? Belki gene kendisi gibi olan bir başka akrep erkeği! Ancak bu durumda da uyum sorunu ortaya çıkarsa çatışmalar daha şiddetli bir hal alabilir.

Şu özelliklere sahipseniz akrep burcu kadınından uzak durmanız tavsiye olunur

 • Yalan söylüyorsanız
 • Güven vermiyorsanız
 • Başka kadınları da düşünme cür’etinde bulunabiliyorsanız
 • Sadakatin anlamını bilmiyorsanız
 • Dürüstlük sizin yaşamınıza bir türlü uğramıyorsa
 • Değer vermeyi bilmiyorsanız
 • İnatçılığınız haksız olduğunuz konuları da kapsıyorsa
 • Gerçekten sevmiyorsanız
 • Aşk sizin için tutku kelimesi ile birlikte anılamıyorsa
 • Kıskanç bir kadın nasıl olur? Cümlesinin ne anlama geldiğini bilmiyor ve buna göre hareket etmeyi bilmiyorsanız
 • Cinsellik kelimesini hayatın sadece belli bir dönemi için düşünüyorsanız
 • Farklılık nedir bilmiyorsanız

Evet akrep burcu kadını keşfedilmeyi ve evcilleştirilmeyi bekleyen bir ada gibidir. İyi bir kaşif olabilirsiniz ama iyi bir aşık değilseniz gidecek başka bir ada bulamayabilirsiniz.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

www.akreportal.com.tr

Son Güncelleme Akrep

15 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir