Akrep Kadını Boğa Erkeği Uyumu
Akrep Burcu Kadını Uyumu

Akrep Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Akrep Kadını Boğa Erkeği Uyumu, Akrep kadını Boğa erkeği ile anlaşabilir mi? Akrep kadını ile Boğa erkeği mutlu olabilir mi? Akrep Boğa ne kadar uyumludur? Akrep kadını ve Boğa erkeği ilişkisi, Akrep kızı Boğa erkeği arkadaşlığı, Akrep kadını Boğa Erkeği aşk ve evlilik uyumu nasıldır?

Öncelikle iki burcun astrolojik özelliklerine bakalım.

Genel özellikleri ile Akrep burcu kadını ve Boğa erkeği uyumu

Akrep Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Boğa Erkeği

Grubu: Toprak
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Venüs
Ev Konumu: 2. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Para, Maddi ve Manevi Değerler

Akrep Kadını ve Boğa Erkeği Belirgin Sorunları: İnatçılıkları ve Maddi değerler

Akrep Kadını Boğa Erkeği Genel Uyum Analizi

Astrolojik özellikleri bakımından akrep kadını boğa erkeği uyumu nasıldır?

Akrep kadını ve Boğa erkeği diğer tüm su ve toprak grubu birlikteliklerinde olduğu gibi doğal bir uyuma sahiptirler. Sahip oldukları özelliklerle birbirlerini tamamlarlar. Akrep kadını ruhsal anlamda, Boğa erkeği ise maddi konularda kabiliyetlidir. Birinin eksik kaldığı konularda diğeri destek olacaktır.

Boğa burcu erkeği hemen her konuda kendisini sağlama almadan adım atmak istemez ancak değerlendirmeleri gördükleri ve bildikleri ile sınırlıdır. Akrep burcu kadını ise güçlü sezgilere sahiptir ve Boğa erkeğine bu konuda destek olabilir. Akrep kadını da sezgilerine ağırlık verdiğinde Boğa erkeği O’na maddi konularda destek olacaktır.

Boğa erkeği dokunsal, Akrep kadını ise sezgiseldir. Bu özelikleri ile de uyum içerisindedirler. Boğa erkeği dokunmakAkrep kadını ise ruhuyla hissetmek ister. Doğum haritalarında 3. evlerinde hava unsurları yoksa akıllarına gelen her şeyi seslendirme ihtiyacı duymazlar. İnat ettikleri konular dışında sessiz, sakin ama derin bir ilişki olacaktır.

İki Burcunda İnatçı Oluşu Sorun Olabilir

İlişkide risk taşıyan konu, her ikisinin de burçlar kuşağının en inatçı burçları arasında yer almalarıdır. Boğa erkeği inatçılığını açıktan ve sert bir şekilde gösterir. Akrep kadını ise inatçılığını sessiz ve derinden ama yıllarca sürdürür. Aradan yıllar geçtikten sonra bile hoşa gitmeyen davranışının nedenini sorsanız “zamanında böyle yapmıştın, tekrar etme ihtimaline karşı bu şekilde davranıyorum” diyebilir. İkili arasındaki inatlaşma her ikisinin de hassas olduğu bir konuda olursa evin içinde şimşekler çakabilir.

Akrep kadını su grubunda yer aldığı için suya yakın olan yerlerde, Boğa erkeği ise Toprak grubunda bulunmasından dolayı doğa ile iç içe olduğunda hayat bulur. İki özelliği bir araya getirdiğimizde şehirden uzak bir yerde doğa ile iç içe olmaları yeterlidir.

Akrep kadını sevgisini bakışları, yüz ifadesi ve beden dili ile Boğa erkeği ise dokunarak dile getirir. Akrep kadını Boğa erkeğine göre daha tutkuludur ama Boğa erkeğinde de derin bir erotizm vardır. Birbirlerini anlamada fazla sorun yaşamayacaklardır. Venüs etkisi altında bulunan Boğa erkeğinin ses tonu duygularını ve isteklerini ifade etmekte çok etkilidir. Ses tonu Akrep kadınını rahatlatmak için yeterli gelecektir.

Akrep Kadını Boğa Erkeği iletişim Uyumu ve Yaşanabilecek Sorunlar

Akrep kadını Boğa erkeği iletişim uyumu nasıldır? Akrep kadını ve boğa erkeği anlaşabilir mi?

İkili arasında yaşanması muhtemel temel sorun her ikisinin de sahip olduğu inatçı yapıları olacaktır. Bu durum ikilinin birbirlerini tanıdığı ve aşık olduğu dönemlerde sorun olmayabilir. Ancak ilişki evlilikle sonuçlanıp her ikisi de birbirlerini yeterince tanıyıp evliliğin getirdiği sorumluluklar artıp, her iki tarafın aileleri ve çevreleri de bu birlikteliğe ortak olduğunda ortaya çıkacaktır.

İnatçı yapıları aralarında sorun olmadan önce mutlaka oturup konuşmaları, eksik yönlerini belirleyerek kırılma noktalarını gözden geçirmeleri gerekir. Her ikisi de “benim dediğim olacak” demişlerse geri adım atmaları, deveyi hendeğin yanına getirmekten daha zordur.

Akrep burcu kadını boğa burcu erkeği uyumu

Akrep Kadını Boğa Erkeği Sosyal Faaliyetler

Akrep kadını boğa erkeği sosyal alanda nasıldır?

Akrep kadını için sosyal yaşam “gerekirse neden olmasın, değişiklik olsun” dan öteye geçmez. Sahip olduğu özelliklerden dolayı kendisini bir şeyler yapmak zorunda hissetmez. Gerek duyarsa dışarı çıkar, farklı olduğuna inandığı faaliyetlere katılır, arkadaşlarını kırmak istemediği için etkinliklere katılır.

Boğa erkeği için de benzer durumlar geçerlidir. Evde kalıp miskinlik yaparak dinlenmek O’na daha cazip gelir. Sosyal faaliyetleri daha çok iş görüşmeleri, toplantılar ve geleceğini maddi yönden garanti altına almak için yapmak istediği çalışmalara yönelik olur.

Beklentileri, istekleri ve özellikleri birbirine yakın olduğu için birlikte olmak birbirlerine güven verir.

Akrep Kadını Boğa Erkeği Aşk ve Evlilik Uyumu

Akrep kadını Boğa erkeği uyumu evlilikte mutluluk getirebilir mi? Akrep kadını Boğa burcu erkeği aşk uyumu nasıldır? Boğa erkeği akrep kadını aşkı uyum getirebilir mi?

Akrep burcu kadını ve Boğa burcu erkeği arasındaki aşk, evlilikle sonuçlanmışsa sağlam, güvenilir ve tatmin edicidir. Her ikisi de sadakate büyük önem verirler. Kıskanç yapıları diğerinin tek başına hareket etmesine engel olsa da benzer duyguları taşıdıkları için birbirlerini çok iyi anlarlar. Yanlış yaptıklarında diğerinin ne kadar sert bir tepki verebileceğini en iyi kendilerinden bilirler.

Evlilik yaşamlarını süsleyen manzara, doğa ile iç içe su kenarında bahçeli ve müstakil bir evdir. Sakin, huzurlu ve doğal bir yaşam… İkisi için aşk daha güzel tarif edilemez. Bu manzarayı ne kadar erken yaşta gerçekleştirebilirlerse o kadar huzurlu bir yaşamları olur.

Akrep Kadını Boğa Erkeği Arkadaşlığı

Akrep kadını boğa erkeği arkadaş olarak nasıldır?

Akrep kızı ile Boğa erkeği iyi birer arkadaş ve sırdaş olurlar. Sağlam adımları, kendilerinden emin konuşmaları ve duruşları ile birbirlerine güven verirler. Bir konuda inat edip birbirlerini kırmadıkları ve kıskançlık krizlerine girmedikleri sürece uyumlu bir arkadaşlıkları olur.

Doğum haritalarında güneş burcu ağırlığını değiştirecek farklı etkiler yoksa fazla sorun yaşamazlar. Akrep kızı ve Boğa erkeği arasındaki arkadaşlığı tek kelime ile özetleyecek olursak “sağlam” bir arkadaşlık olur.

Akrep Kadını Boğa Erkeği Cinsel Uyumu

Akrep kadını ve Boğa erkeği cinsel yönden uyumlu mudur?

Akrep kadını Mars ve Pluto etkisi altında yoğun bir cinsel enerjiye, Boğa erkeği ise Venüs etkisinde çekici bir yapıya sahiptir. Birbirlerinden etkilenmeleri son derece doğaldır. Boğa erkeğinin duruşu, ses tonu ve sağlam vücut yapısı Akrep kadınının dikkatini çeker. Akrep kadınının bakışı, etrafa yaydığı enerjisi ve duruşu da Boğa erkeğinin dikkatini çeker.

Yaşanması olağan sorunları oturup konuşarak halletmeyi öğrenebilirlerse güzel ve sağlam bir birliktelik olacaktır.

 

İlgili Konular:

Akrep Kadını Aşk, Cinsellik, İlişkileri ve Hayata Bakışı

Akrep Kadını Hangi Burçla Evlenmeli? Hangi Burç Erkeği ile Evlenmeli?

Akrep Kadını Aşk ve Aşk Hayatı – Aşkın Hayatındaki Yeri

Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever? Hediye Olarak Hangi Çiçek Alınır?

Akrep Kadını Burç Uyumu – Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz, Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Boğa Erkeği Uyumu

www.akreportal.com.tr

Son Güncelleme Akrep

4 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir