Akrep Erkeği Kova Kadını Uyumu
Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Erkeği Kova Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Kova Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Kova Kadını Uyumu

Akrep erkeği Kova kadını uyumu nasıldır? Akrep erkeği Kova kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği Kova kadını ile mutlu olabilir mi? Akrep erkeği Kova kadını arkadaşlığı, İkisi ne kadar uyumludur? Akrep erkeği ve Kova kadını ilişkisi, akrep aşkı kova aşkı mutluluk getirir mi? Akrep erkeği Kova kadını aşk ve evlilik?

Öncelikle Akrep ve Kova Burcunun Astrolojik Özelliklerine Bakacak Olursak,

Akrep Erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Kova kadını

Grubu: Hava
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Uranüs
Ev Konumu: 11. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Teknoloji, Yenilikler, Akıl ve Arkadaşlık

Akrep Erkeği ve Kova Kadını Sorunlu Olduğu Konular: İletişim, Sosyal Aktiviteler ve Kıskançlık

Akrep erkeği Kova kadını uyumu, astrolojik özellikleri gözönüne alındığında kolay olmayacaktır. İmkansız mı? Hayır.

Akrep Erkeği Kova Kadını Genel Uyum Analizi

Akrep erkeği Kova kadını uyumu, iki burcun özellikleri gözönünde bulundurulduğunda nasıldır?

Ruhsal zeka ile Sayısal zekanın buluşması yeterince tatmin edici olabilir mi? Ortak noktaları sadece her ikisinin de “Sabit” nitelikte oluşlarıdır. Bir araya geldiklerinde “herşeyin en iyisini ben bilirim” mesajları veren Kova kadını ile, “Bilmediğin çok şeyler var” diyen Akrep erkeği gerçek bir uyum sağlayamazlar. Doğum haritalarında 3. evleri iletişim sorunlarını aşmalarını sağlayacak bir konumda bulunmuyorsa uyum sağlamaları kolay olmayacaktır.

Kova kadını parıldayan zekası ve sıradışı kişiliği ile Akrep erkeğinin hemen dikkatini çeker. Kova kadını da Akrep erkeğinin karizmatik duruşu, gizemli yapısı ve kararlılığını beğenir. Birliktelikleri uzadığında ve birbirlerini yeterince tanıma fırsatı bulduklarında iki önemli sorunla başbaşa kalırlar. İletişim ve Sosyal aktiviteler de çatışmalar..

Sorunları aşabilirlerse her ikisi de sıradışı bir çizgide buluşur. Sınırları zorlamayı ve herkes gibi olmayı doğal olarak reddederler. Kova kadınının zekası Akrep erkeğinin ruhsal zekası ile birleştiğinde ortaya iki boyutlu bir deha kaynağı çıkar. Kova kadını aklı ve zekası ile çözemediği konularda Akrep erkeğinin sahip olduğu gizemli güçlerinden, Akrep erkeği de kova kadınının sayısal zekasından yararlanır.

Akrep Erkeği ve Kova Kadını birlikteliği, derin ve tutkulu olmayabilir ama kesinlikle farklı ve sıradışı bir birliktelik olacaktır.

Akrep Erkeği Kova Kadını Uyumu ve İletişim Sorunları

Akrep erkeği Kova kadını uyumu, iletişim sorunları ve çözüm!

Kova kadını hava grubunda yer aldığı için her konuda derinlere dalmadan ilerler. İhtiyacını alır ve yoluna devam eder. Derinleşmesi sadece çözmesi gereken önemli problemler ve projelerde olabilir. Duygusal ve ruhsal derinlikler yaşamayacaktır.

Akrep erkeği ise derinlere inmediği, tutku ve yoğunluğun olmadığı hiçbir konudan tat alamaz. Bir konuya dikkatini yoğunlaştırdığında o konunun sonuna kadar gitmeden farklı bir konuya eğilmez. Yüzeyse değildir. Dikkatini çeken bir konuyu tüm yönleri ile ele almak ister.

Uyum sağlandığında iki farklı özellik, birbirlerinin eksiklerini tamamlayarak ortaya başarılı bir birliktelik çıkarabilir. Ancak her ikisinin de sahip olduğu özellikler bir şekilde uzak kalmalarına neden olabilecek niteliklerdedir. Her ikisi de “benim dediğim doğru” dediklerinde ısrarcı davranabilirler.

Kova kadını konuşmaya başladığında diğer hava grubu burçlarında olduğu gibi uzun süre susmayabilir. Konuşması sorun değildir, Akrep erkeği için sorunun kaynağı Kova kadınının tek bir konuda ayrıntılara inmeden yüzeysel olarak farklı farklı konularda konuşmasıdır. Akrep erkeği tam bir konuya odaklanmışken Kova kadını farklı bir konuya geçer.

Akrep erkeği sorunlarını, sıkıntılarını, heyecan ve mutluluklarını konuşarak değil duruşu, bakışları ve yüzüne yansıyan hisleri ile anlatmayı tercih eder. Neler düşündüğünü ve hissetiğini, mutlu mu yoksa mutsuz mu olduğunu yüzüne bakarak anlamalısınız. Size derdini ve sıkıntısını anlatmayacaktır. Kova kadını ise her şeyi konuşarak anlatmaya programlıdır.

İletişim kanalları farklı olan iki insan ne kadar uyumlu olabilir?

Anlayış, sabır ve saygı ile iletişim sorunlarını oturup konuşmaları gerekir. Akışına bırakıldığında sorunlar katlanarak büyüyecektir.

akrep burcu erkeği kova burcu kadını uyumu, akrep kova anlaşabilir mi, akrep kova evlilik arkadaşlık

Akrep Erkeği Kova Kadını Uyumu, Sosyal Faaliyetler

Akrep erkeği Kova kadını uyumu sosyal faaliyetler açısından nasıldır?

Kova kadını ile Akrep erkeği arasındaki ikinci sorun sosyal aktivitelerle ilgilidir. Akrep erkeği gün içerisinde sorumlu olduğu işleri bitirdikten sonra evinde uzanıp zihninde gün sonu değerlendirmelerini yapmayı sever. Kova kadını ise rahatlamak için kendisini dışarı atar. Gezmek, eğlenmek daha önce tanıma fırsatı bulamadığı yeni insanlar tanımak O’nun için yenilenme fırsatıdır.

Akrep erkeği yalnız kaldığında, Kova kadını ise yeni insanlar tanıyıp, sosyal ortamlarda bulunduğunda kendilerini yenileyebilirler. Evlenmişlerse, evliliklerinin ilk dönemleri birbirlerine uyum sağlamak için sarfettikleri çaba ile geçer.

Sonuç: Ne Kova kadını uzun süre evde kalabilir, Ne de Akrep erkeği sürekli oradan oraya koşuşturabilir.

Kova kadını uzun süre evde kalamaz, Akrep erkeği ise kova kadınının girdiği ortamlarda rahat edemez.
Kova kadını başına buyruk özgürce hareket etmeyi sever, Akrep erkeği ise sahiplenmeye çalışarak Kova kadınını kısıtlar.

Sonuç: Kova kadınının sürekli sosyal ortamlarda yer alması Akrep erkeğinin kıskançlığı ile son bulur.

Bu alanda her ikisinin ortak noktası, toplum normlarına ve kurallarına ısrarla uymak istemeyişleridir. Kendi sıradışı kuralları ile yaşamayı tercih ederler. Akrep erkeği başkaları gibi yaşamaktansa kendi dünyasında yaşamayı, Kova kadını ise beğenmediği her şeye başkaldırarak hayatını yaşar. Sabit unsur oldukları için çizgilerini korurlar ancak bunu farklı şekillerde yaparlar.

Akrep Erkeği Kova Kadını Aşk ve Evlilik Uyumu

Akrep erkeği kova kadını uyumu, aşk ve evlilik hayatında nasıldır?

Aşk ilk görüşte birbirlerine duyacakları hayranlıkla başlayıp, zamanla sevgi ve saygıya dönüşecektir. Uyumlu oldukları noktaları birbirlerinin eksiklerini tamamlamak için kullanmadıkları sürece sınırları zorlayan bir birliktelik olabilir.

Düğünlerini bir dağın tepesinde, gölün üzerinde, hava balonunda veya paraşütle atlayarak yapabilirler ancak bu sıradışı çizgilerini korumakta zorlanırlarsa devamlılık için çok fazla çaba sarfetmeleri gerekebilir.

3. 8. ve 11. evleri uyumlu ise kozmik fırtınalar yaşayıp karaip adalarında mistik yolculuklara yelken açabilirsiniz.

Eğer uyumlu oldukları alanlarda mutlu olmayı, sorunlu alanları da es geçmeyi öğrenebilirlerse uzaya gitmek için biri roket yapmayı, diğeri de astral seyahat tekniklerini birbirlerine öğreteceklerdir.

Sonuç: “Sende olmayan bende, Bende olmayan da sende var. Olumsuzluklarımızı mutluluklara çevirelim”

Sabır her güzelliği ortaya çıkarabilecek sihirli bir anahtar gibidir.

Akrep Erkeği Kova Kadını Arkadaşlığı

Akrep erkeği kova kadını uyumu, arkadaş olarak uyumları nasıldır?

Akrep erkeği Kova kadını arkadaşlığı uzun süreli olmamak kaydıyla güzel bir birlikteliktir. “Merhaba, nasılsın. Bugün farklı bir şeyler var mı?” varsa devam edin, yoksa birbirinizi sıkmaya gerek yok. Kova kadını anlatmaya başlarsa detaylar Akrep erkeğini bunalıma sokabilir. Akrep erkeği de Kova kadınına sıkıcı gelir. 

8. ve 11. ev uyumları yani 8. evin akrep burcunda olması veya 11. evin her ikisinde de kova burcunda olması gibi durumlarda akrep erkeği kova kadını arkadaşlığı 3. evlerinin de uyumlu olması ile kesinlikle sıradışı bir birliktelik sunar. İş ortamında, sokakta, okulda ve sosyal ortamlarda birlikte zorlayabilecekleri sınırları test ederek eğlenebilirler.

  • Gün sonunda “haydi telepati yeteneğimizi test edelim, astral seyahate birlikte çıkalım
  • Hey yeni bir işlemci çıkmış duydun mu?
  • Gel sana yeni aldığım bilgisayarımı göstereyim.
  • Nano bilgisayarlar çıksa da alsak artık.
  • Kim sıkıştırdı bu bilgisayarı telefona herşeyi kısıtlayarak yapmak zorunda kalıyorum.
  • O telefonun işlemcisinde kaç çekirdek var?
  • Yeni bir telepati tekniği buldum deneyelim mi?

Yıllarca kayıp iki arkadaşın birbirlerini keşfettikçe açıldıkları derin bir okyanusa benzerler.

Akrep Erkeği Kova Kadını Uyumu, Cinsel Uyum

Akrep erkeği kova kadını cinsel uyumları nasıldır? Cinsel yaşamlarında anlaşabilirler mi?

Astrolojik verilere göre ikilinin en uyumlu olduğu alandır. Bu uyumun kaynağıda diğer tüm burçlarda olduğu gibi gene Akrep erkeğinin Mars-Pluto ve 8. ev üçgenidir. Doğal olarak akrep erkeği cinsel uyum konusunda gelecek göremediği hiçbir birlikteliği test dahi etmeyecektir. Sonuçta birisi ile birlikte ise cinsel uyum her zaman iyidir.

Akrep erkeği ve Kova kadını cinsel yaşamı kesinlikle sıradan olmaz. Ancak Kova kadını zaman zaman evin farklı bölgelerinde uyumayı tercih edecek, sosyal ortamlarda fazla yorulduğu için gelir gelmez uyuyacak, zekasını meşgul eden bir konuya takılıp kalacaktır. Bu gibi durumlarda fitili ateşleme görevi her zaman Akrep erkeğine düşecektir. Bundan sıkılmazsa sorun yaşanmaz.

Akrep erkeği Kova kadını uyumu mutluluk getirebilir mi? Doğum haritasındaki etkilere ve iki tarafında birbirlerine ne kadar anlayış göstereceğine bağlıdır.

 

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Kova Kadını Uyumu

www.akreportal.com.tr

Son Güncelleme Akrep

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir