Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu
Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Akrep erkeği Boğa kadını uyumu nasıldır? Akrep erkeği Boğa kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği Boğa kadını ile mutlu olabilir mi? Akrep erkeği Boğa kadını arkadaşlığı, İkisi ne kadar uyumludur? Akrep erkeği ve Boğa kadını ilişkisi, akrep aşkı boğa aşkı mutluluk getirir mi? Akrep erkeği Boğa kadını aşk ve evlilik?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep Erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Boğa Kadını

Grubu: Toprak
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Venüs
Ev Konumu: 2. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Para, Maddi ve Manevi Değerler

Akrep Erkeği Boğa Kadını Genel Uyum Analizi

Akrep erkeği boğa kadını uyumu, iki burcun özellikleri gözönünde bulundurulduğunda nasıldır?

Akrep erkeğiBoğa kadını ile diğer toprak grubu burçlarında olduğu gibi kendisini tamamlanmış hissedecektir. Güzel yemekler, sıcak bir ilgi, tatmin eden cinsel yaşam, tensel uyum ve tüm bunlara eşlik eden insanın içini rahatlatan Venüs kıvamında bir güzellik. Akrep erkeğinin arayıp ta bulamadığı ne varsa Boğa kadınında var diyebiliriz. Gerektiğinde sert, hırslı, dayanıklı, maharetli, sevgi dolu, yakın ilgi, cesaret, bol ziyafet ve doyumsuz anlar…

Akrep erkeği ile boğa kadını arasında hiç sorun yaşanmaz mı? Evet tabiki yaşanacaktır. İkisi arasındaki en kritik nokta “inatçılıkları” olacaktır. İkisi de birbirlerinden inat olan bu insanlar bir konuda anlaşamazlarsa evin altı ile üstünün nerede olduğunu bulmakta zorlanabilirsiniz. Ama bu sorunlar uzun sürmez. Enerjilerini attıklarında kaldıkları yerden devam ederler. (Astrolojik özellikler baz alındığında)

Akrep erkeği boğa kadını uyumu akrep boğa anlaşabilir mi akrep boğa aşk evlilik

Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu, iletişim

Akrep erkeği boğa kadını uyumu iletişim konusunda nasıldır?

Akrep erkeğinin kıskançlığı, Boğa kadınının inatçılığı ve Venüs etkisi zaman zaman iletişim sorunlarının yaşanmasına neden olabilir. Akrep erkeği doğal olarak Venüs etkisi altındaki Boğa kadınını kıskanacaktır. Sosyal ortamlarda yaşanabilecek kısıtlamalar Boğa kadınının kendisini baskı altında hissetmesine neden olur. Eğer her iki tarafta olgun ise bu gibi sorunları kolayca aşabilirler. Çünkü her ikisi de aradıklarını çoğu şeyi birbirlerinde bulurlar. Birbirlerine olan bağlılıkları sorunların uzamasına neden olmayacaktır. (Doğum haritasındaki etkilere ve ne kadar olgun olduklarına göre değişebilir)

Boğa kadını dokunsaldır. İletişim ve sevgi yaklaşımında sözlere fazla ihtiyaç duymaz. Kendisine dokunulması ve akrep erkeğinin O’nu kollarının arasında alması herşeyden daha değerli gelir. Venüs arada bir “kulağıma fısılda” diyebilir ama diğer burçlar gibi “hiç sevdiğini söylemiyor” demeyecektir. Çünkü aradıklarını Zodyak kuşağının karşı kutbunda bulunan akrep erkeğinde fazlasıyla bulacaktır.

Boğa burcu anaçtır. Sevdiği insana her zaman yakın ilgi gösterir. Sinirlendiğinde boğa gibi burnundan solumasına bakmayın siz, Cana yakın ve sevecendir. Kadife tonundaki sesi ve maharetli elleriyle yapacağı masajla akrep erkeğini iliklerine kadar çözmesini çok iyi bilir. Eve yorgun argın gelen bir akrep erkeği boğa kadının kollarında mır mırlayan kediler gibi derin uykulara dalabilir.

Akrep erkeği aradığı yakın ilgiye ve şefkate, boğa kadını ise ruhunun derinliklerine inebilecek ruhsal enerjilere, derin sadakate ve huzura kavuşur. Tüm bunların üstüne boğa kadının krallara layık ziyafet sofraları akrep erkeği için miskinlik ve biraz kilo anlamına gelebilir.

Akrep Erkeği Boğa Kadını Sosyal Faaliyetler

Akrep erkeği boğa kadını uyumu sosyal faaliyetler açısından nasıldır?

Su grubu ve Toprak grubu sosyal yaşamlarında birbirlerine sorun yaşatmayacak özelliklere sahiptirler. Boğa kadını venüs etkisinden dolayı Akrep erkeğine göre daha aktif olabilir, biraz kıskançlık, biraz inatlaşmalar ve tartışmalar her zaman olabilir ancak her iki burçta sabit özelliklere sahip oldukları için daha evlenmeden ne iseler sonrasında da o olacaklardır. Her ikisi de sadakatleri ile bilinirler ve farklılıkları güven sorunlarına neden olmaz.

Akrep erkeği sessiz sakin yerleri, Boğa kadını daha çok doğa ile iç içe olunan yerleri tercih edebilir. Akrep suyun sükunetine, Boğa ise toprağın dokusuna ihtiyaç duyar. Ortak noktaları doğa ile iç içe, sessiz sakin bir ortam olabilir. İdeal noktaları bahçeli müstakil evlerinde huzurlu bir yaşamdır.

Akrep Erkeği Boğa Kadını Aşk ve Evlilik Uyumu

Akrep erkeği boğa kadını aşk ve evlilik hayatında nasıldır?

Akrep erkeği ile Boğa kadını bir araya gelmiş ve birbirlerini beğenmişlerse kısa sürede evleneceklerdir. Çünkü sahip oldukları özellikler birbirlerini tamamlar niteliktedir. Aşk aralarındaki çekimi doyumsuz hale getirir. Her ikisi de sabırsızdır ve istediklerinin bir an önce olmasını isterler. Birbirlerinin gözlerinin içine bakıp evliliğe karar vermişlerse artık onları durdurmak zordur.

Boğa kadını 2. evde para ve madde ile ilgili olduğu için parasal konular onun ilgi alanına girer. Maddi yönden kendisini garanti altına almadan hiçbir konuda adı atmak istemez. Evlilik kararı alınmışsa parasal yönünü iyi düşünmeniz gerekir.

Akrep Erkeği Boğa Kadını Arkadaşlık Uyumu

Akrep erkeği Boğa kadını arkadaşlığı, kendisine böreklerin açıldığı, yemeklerin tattırıldığı, çayların demlendiği ve tüm maharetlerin her fırsatta sergilendiği bir arkadaşlık olacaktır. Su ve toprak uyumu her alanda olduğu gibi arkadaşlıklarda da verimli geçer. Akrep erkeği Boğa kadınına ihtiyacı olan derinliği sunar, Boğa kadını ise maddenin lezzetlerini sunar.

Kısa ve uzun vadede birbirleri ile inatlaşmadıkları sürece Akrep erkeği Boğa kadını arkadaşlığı, her iki tarafından mutlu olacağı bir arkadaşlık sunar. Arada bir yaşanabilecek kırgınlıklarsa inatları yüzünden herşeyi berbat etse de ayrılıkları uzun sürmeyecektir.

Akrep Erkeği Boğa Kadını, Cinsel Uyumu

Akrep erkeği boğa kadını cinsel uyumları nasıldır? Cinsel yaşamlarında anlaşabilirler mi?

Boğa kadını dokunsal, Akrep erkeği hisleri ön plana çıkarır. Sonuçta ortaya tutkulu ve doyurucu bir birliktelik çıkar. Akrep-Boğa birlikteliği, Akrep erkeğinin cinsel yönden eksiklik hissetmeyeceği ender birlikteliklerden biridir.

Boğa burcunun dokunsal oluşu zaman zaman tutkuyu sekteye uğratabilir ama bu akrep erkeği için sorun olmaz. Akrep için bir şeyin var olması hiç olmamasından daha iyidir. Bir şekilde istediği çizgiyi yakalayacaktır.

 

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu

www.akreportal.com.tr

Son Güncelleme Akrep

31 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir